To content (skip navigation)

NASZA SZKOŁA W GRONIE NAJLEPSZYCH W POLSCE

25 czerwca 2019 na Spotkaniu Generalnym Właścicieli Szkół Muzycznych YAMAHA w Pułtusku, koordynatorzy systemu YSM  PP. Martyna i Marek Karwańscy  wyróżnili naszą placówkę, przyznając tytuł TOP 10 Menedżerów roku szkolnego 2018 / 2019.

To dla nas wielki zaszczyt.  Serdecznie dziękujemy PP. Martynie i Markowi Karwańskim, którzy od 25 lat dokładają starań, by SM YAMAHA w Polsce rozwijały się na wysokim poziomie i poszerzały ofertę programową.

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom i wszystkim Pracownikom naszej Szkoły za pracę z pasją i oddaniem, za  pełne szacunku, zrozumienia i sympatii podejście do uczniów.

Dziękujemy Tym wszystkim, którzy wspierali nas w minionym roku szkolnym, dodając nam skrzydeł.

Dziękujemy Rodzicom, Babciom, Dziadkom  i Uczniom za zaufanie i za wszelką życzliwość.

TOP 10 to wyróżnienie dla nas wszystkich, dla całej naszej Społeczności .